Ku po shkon ndërtimi?! - Business Magazine Albania

Ku po shkon ndërtimi?!

Kur të gjitha çmimet janë rritur ndjeshëm, pasuritë e paluajtshme nuk mund të mbeteshin jashtë këtij trendi. Por, dinamika shkon në kufijtë e reales, me rritje çmimesh deri në 40% në një vit, ndërsa emigracioni është në nivelet e tij më të larta.

Për të lexuar artikullin e plotë abonohu në një nga paketat tona.
Kliko këtu për t'u abonuar.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0