Irisoft Education ofron kurse falas për një muaj

Irisoft Education ofron kurse falas për një muaj


Në kuadër të sensibilizimit të situatës së krijuar nga Coronavirus dhe për ta bëre këtë periudhë karantine më të thjeshtë, qendra e kurseve Irisoft Education ofron 1 MUAJ FALAS kurse në: Kontabilitet, Autocad, Burimet Njerëzore dhe Menaxhim Marketingu.

Kurset zhvillohen ONLINE me anën e një kompjuteri apo celulari.
Mjafton vetëm të shkarkoni aplikacionin Zoom dhe të hyni LIVE në orarin e kursit të publikuar nëpërmjet linkut që do ta merrni në WhatsApp.

Kontabiliteti:

Programi përfshin gjithçka mbi kontabilitetin. Grupet e reja online fillojnë më 2 prill, ora 12:00.

Autocad:

Programi synon që përdoruesit të përdorin Autocad në mënyrë të lehtë dhe të pavarur. Grupet e reja online fillojnë më 2 prill, ora 15:00.

Menaxhim marketingu:

Programi është i hartuar për t’u ardhur në ndihmë bizneseve dhe individëve. Grupet e reja online fillojnë më 2 prill, ora 13:00. Lektor: Alfred Mema

Burimet Njerëzore:

Programi u vjen në ndihmë të gjithë bizneseve dhe individëve. Grupet e reja online fillojnë më 2 prill, ora 14:00.

Për më shumë informacion vizioni faqen e Irisoft Education në Facebook.

Për proceduat e regjistrimit dhe të pjesëmarrjes kontaktoni:

Nr celulari: 0695252625; 0694097040
Email: [email protected]

Website:  www.irisoft.edu.al

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #26 - Korrik 2021

Ditët e nxehta të kësaj vere mund t’i freskoni me artikujt e revistës 26 të Businessmag. Një numër i pasur me artikuj rreth sipërmarrjeve në fusha të ndryshme, por edhe profileve interesante të sipërmarrësve. Që në kopertinë vini re dy djem që po çojnë përpara sipërmarrjen e ngirur nga prindërit. Një model për t’u ndjekur nga shumë sipërmarrje të tjera. Idetë e reja, nismat e reja në biznes sot janë më të rëndësishme se kurrë për të mundësuar suksesin.
Zhvillimet në disa tregje mund t’i gjeni në brendësi të revistës. Të tilla janë tregjet e real estate dhe ai i shërbimit postar.

Zhvillimet në fushën e teknologjisë këtë vit vijnë me 10 gjetjet më të rëndësishme teknologjike, të cilat janë orientuar shumë drejt zhvillimeve shëndetore.

Diaspora vjen me profilin e një sipërmarrëseje në fushën e stilimit dhe qepjes së veshjeve. Ornela ka arritur të hapë tre dyqane shërbimi, ku përshtaten brandet më të mëdha sipas nevojave të klientit.

Edukimi është një temë e prekur nga ne në këtë numër, pasi sfidat e edukimit në këtë vit pandemik kanë qenë të mëdha. Sjellim dy akademi me zhvillimet e tyre dhe qasjen ndaj edukimit gjatë pandemisë, si dhe mundësinë e edukimit të fëmijëve në format më të mira të mundshme.

Në brendë…

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0