Hyn në funksionim produkti Gjirafa.biz - Business Magazine Albania

Hyn në funksionim produkti Gjirafa.biz


Në vazhdimin e risive që po i sjell tregut kosovar, kompania e mirënjohur kosovare Gjirafa.com, me produktin e saj të ri do ua lehtësojë kosovarëve gjetjen e shërbimeve dhe produkteve, të cilat ju nevojiten atyre në jetën e përditshme.

Produkti inovativ online, Gjirafa.Biz, i cili tashmë ka hyrë në funksion, është faqja e vetme shqiptare, në të cilën gjenden mbi 30 mijë biznese dhe pika të tjera në Kosovë.

Po ashtu këtu do të gjeni edhe hartën e Kosovës me pamje 360 gradë, navigacionin për të gjitha rrugët me pamje 360 gradë, pothuajse të secilës rrugë në Kosovë (Streetview).

Produkti i ri Gjirafa.Biz, njeh edhe gjuhën zhargon në kërkim, shembull fjalësh që përdorim në jetën e përditshme, por edhe fjalë, të cilat mund të mos jenë me patjetër në gjuhën shqipe.

Nëse nuk e dini se ku mund ta bleni byrekun, të gjeni lokalin në të cilin pi kafe miku juaj, t’a dini ku është lavazhi më i afërt, ku ndodhet bankomati. Të gjitha këto dhe shumë më tepër mund t’i gjeni në Gjirafa.Biz.

Burimi: telegrafi.com

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #31 - Prill 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0