Fuqizo aftësitë shitëse & menaxheriale – kurse 50 Euro - Business Magazine Albania

Fuqizo aftësitë shitëse & menaxheriale – kurse 50 Euro

aftësitë shitëse

Për të gjithë të interesuarit në sektorin e shitjes, marketingut dhe udhëheqjes sipërmarrëse, Denis Gafuri Sales Training organizon grupin e gjashtë të kursit “Power Sales Skills”.

Programet e duhura të trajnimeve dhe kurseve të ndryshme janë të domosdoshme për të forcuar shprehinë e punës, sepse vetëm në këtë mënyrë do të keni progres të vazhdueshëm në karrierë.

Kursi ju ndihmon që të zhvilloheni në aspektin personal dhe profesional, duke u përgatitur për sfidat që ju presin në të ardhmen, për komunikimin dhe qasjen e duhur ndaj secilit klient, ndikimin dhe bindjen në shitje dhe teknikat e shitjes. Nëse dëshironi të kuptoni përgjigjen e klientit edhe përmes gjuhës së trupit, atëherë ky kurs është investimi ideal për të mësuar dhe kuptuar komunikimin joverbal nga secili person që mund të keni perballë.

Vendet për aplikim janë të limituara.

Për të gjithë të interesuarit ky aplikim mbyllet me datë, 04.12.2022 | 16:00 Power Sales Skills

Ndryshojeni mendësinë dhe dallojeni veten nga konkurentët, duke besuar në vlerat e jashtëzakonshme që ofroni me produktet apo shërbimet tuaja.

Është vendi në të cilin mësoni se si të zhvilloni biznesin tuaj dhe të rrisni fitimin tuaj për 30 % nga Trajneri dhe Mentori më i njohur dhe i suksesshëm në vend dhe rajon Denis Gafuri.

Kurse 50 Euro duke u regjistruar ne: Power Sales Skills

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0