CEED Finance, program ekskluziv i dizejnuar për sipërmarrësit dhe punonjësit - Business Magazine Albania

CEED Finance, program ekskluziv i dizejnuar për sipërmarrësit dhe punonjësit


CEED Finance është program ekskluziv i dizejnuar për sipërmarrësit dhe punonjësit e tyre kyç, të cilët janë të përfshirë në vendimmarrje financiare dhe janë të gatshëm të rrisin njohuritë financiare si dhe për të përmirësuar strukturën financiare dhe funksionimin e tyre brenda kompanisë.

Kohëzgjatja: 5 module trajnimi në 5 ditë, brenda periudhës tre mujore
Data e fillimit: 10 Tetor 2017
• Për më shumë informacion dhe për të aplikuar kliko këtu

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0