Sipërmarrës të suksesshëm

Një letër e humbur e bëri australianin miliarder

Sipërmarrje

Një influencer shpjegon se si i ka fituar 50,000 dollarë nga video-ja e tij në YouTube

Ndërmarrës

Jeff Bezos sapo ka shitur 990 milionë dollarë aksione të kompanisë së tij

Personazhe

Mark Zuckerberg, Tim Cook dhe drejtues të tjerë, tregojnë se çfarë po lexojnë këtë verë

Personazhe

E bija e reperit Eminem tani është influencer-e në Instagram me 1.6 milionë ndjekës

Sipërmarrës të suksesshëm

Këta dy sipërmarrës e braktisën kolegjin dhe ndërtuan një kompani miliarda-dollarëshe për vetëm 2 vjet

Ndërmarrës

Ja sa paguhen njerëzit më të famshëm në botë për postimet e sponsorizuara në Instagram

Sipërmarrje

Mark Cuban thotë se këto janë gabimet më trashanike që i bëjnë sipërmarrësit

Sipërmarrës të suksesshëm

Si e rriti njerku i Jeff Bezos djaloshin që u bë njeriu më i pasur në botë