20 faqet më të mëdha Shqiptare në Facebook

20 faqet më të mëdha Shqiptare në Facebook


TechSot.Al sjell sot për ju 20 faqet më të mëdha Shqiptare në rrjetin social Facebook. Kjo është një listë e rifreskuar nga disa muaj më parë.

 1. ATOM Computers2,371,595 fansa +8 vënde
 2. Origjinale 1,801,309 fansa  +2 vënde
 3. SHPRESA-AL Computers 1,655,735 fansa -2 vënde
 4. Ermal Mamaqi1,635,097 fansa    -2 vënde
 5. JETA OSH QEF 1,497,647 fansa    -2 vënde
 6. SHQIPERIA IME1,277,423 fansa  
 7. fashion lady 1,229,155 fansa    e re në listë
 8. Show Bizi Shqiptar1,158,364 fansa   +2 vënde
 9. Genta Ismajli1,153,003 fansa    -4 vënde
 10. TOP Channel1,145,688 fansa   -2 vënde
 11. Sali Berisha1,003,115 fansa    -4 vënde
 12. Edi Rama921,539 fansa    -1 vënde
 13. Elvana Gjata897,513 fansa   +1 vënd
 14. Bleona880,019 fansa    -2 vënde
 15. Alban Skenderaj861,536 fansa    -2 vënde
 16. ANGELA MARTINI846,087 fansa    -1 vënd
 17. Arkivat Shqip841,809 fansa    +1 vënd
 18. Gold AG 814,015 fansa    +2 vënde
 19. Estrada Shqiptare802,487 fansa   e re në listë
 20. Welcome to Albania 785,608 fansa    -1 vënd

Lista e vjetër:

 1. SHPRESA-Al Computers – 1,669,180 fansa
 2. Ermal Mamaqi – 1,648,205 fansa
 3. JETA OSH QEF – 1,390,591 fansa
 4. Origjinale – 1,356,324 fansa
 5. Genta Ismajli – 1,093,146
 6. Shqiperia Ime – 1,007,377 fansa
 7. Sali Berisha – 989,841 fansa
 8. TOP Channel – 961,308 fansa
 9. ATOM Computers – 866,427 fansa
 10. Show Bizi Shqiptar – 849,321
 11. Edi Rama – 837,406 fansa
 12. Bleona – 801,960 fansa
 13. Alban Skenderaj – 797,502 fansa
 14. Elvana Gjata – 774,513 fansa
 15. Angela Martini – 772,088 fansa
 16. Cudira Shqiptare – 713,033 fansa
 17. Tingujt e Jetes – 697,274 fansa
 18. Arkivat Shqip – 679,737 fansa
 19. Welcome To Albania – 669,302 fansa
 20. Gold AG – 645,368 fansa

*Shënim: numri i fansave mund të ketë ndryshuar nga data e publikimit të këtij postimi!

Rifreskim: 25 Janar 2016

Ky artikull u publikua së pari nga TechSot.al. Business Magazine Albania ka të drejta të plota të ripublikimit të këtij artikulli, në bazë të marrëveshjes mes palëve.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #28 - Prill 2022

Si sipërmarrës e keni dëgjuar, madje e keni predikuar shprehjen: jeta nuk bëhet më e lehtë, thjesht ju bëheni më të fortë. Kësaj radhe po e përjetojmë siç nuk e kishim imagjinuar.

Ndërsa po synonim të dilnim nga kthetrat e pandemisë, një tjetër plagë goditi Europën. Sulmi rus ndaj Ukrainës, i pakonceptueshëm nga bota moderne, erdhi si një Tsunami në Europë dhe madje në të gjithë Botën. Lufta me armë shkatërruese, deri tek kërcënimi i përdorimit të armëve nukleare, po sjell një dëm të jashtëzakonshëm për Ukrainën dhe popullin e saj. Mijëra të vrarë dhe mbi 4 milionë të shpërngulur nga vendi, pavarësisht rezistencës së fortë dhe të paparashikuar të ukrain- asve.

Zhvillimet dinamike në më pak se një muaj, çuan në vendime të pamenduara më parë për dhjetëra kompani ndërkombëtare. Tregjet e lëndëve të para panë çmime të rritura me ritmet më të larta të 40 viteve të fundit, ndërsa sheshet në kryeqytetet botërore, përfshirë Tiranën, pritën protestat, fillimisht kundër luftës e më tej kundër rritjes së çmimeve. Më 8 Mars, Çmimi i Naftës kaloi nga 199 lekë/litër në 260-270 lekë për litër, ndërsa po gjatë marsit, çmimi i bukës masive kaloi nga 80 lekë në 100 dhë së fundi 120 lekë. Qeveria ngriti komitete për të …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0