Strategy

Arianna Huffington tregon gabimin më të madh që mund të bëni si një sipërmarrës

Intervista

Rio Sherri, i riu nga Tirana merr çmimin “Eksperti në Sigurinë Kibernetike” në ICT Awards

Sipërmarrje

Intervista e Mërgim Cahanit për StartupYard

Sipërmarrje

Warren Buffett tregon librin që i ndryshoi jetën dhe e ktheu atë në një miliarder

Media&PR

Ja cilat ishin idetë më të mira të prezantuara këtë të Enjte në “Do you have an idea?”

Travel

10 qytetet më të mira për lançimin e startup-it tuaj

Sipërmarrje

5 këshilla suksesi nga multimilioneri Manny Khoshbin

Teknologji

Ky sipërmarrës braktisi kolegjin dhe bëri 1 milionë $ në vetëm 5 muaj

Strategy

Si arrijnë liderët të ndërtojnë ekipet më të mira?

Startup

5 Startupet më të suksesshme të ‘Shark Tank’

Evente

Albanian Skills 2017

Maj 26, 2017
ora 08:00 dhe 27 Maj ora 09:00

Samiti Global i PR në Beograd

Qershor 1, 2017
9 AM - 5 PM

Innovate your way out 2017!

Qershor 2, 2017
10 AM - 2 PM

SAMITI GLOBAL I GRUAS

Qershor 3, 2017
9 AM/6PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00