Wizz Air nis shërbimin e ri "Wizz Experiences" - Business Magazine Albania

Wizz Air nis shërbimin e ri “Wizz Experiences”

Wizz Air nis shërbimin e ri "Wizz Experiences"

Wizz Air, linja ajrore me rritje më të shpejtë dhe më e qëndrueshme në Evropë në botë*, ka lançuar WIZZ Experiencesnjë shërbim i ri shtesë për pasagjerët e tij në partneritet me Coras, ofruesi më i madh online i biletave për ngjarjet më të mira dhe aktivitetet përmes një aprikacioni të vetëm.

 Mbi 10 milionë bileta janë tani në dispozicion për klientët e Wizz Air në mbi 65 vende, 300 qytete dhe 20 gjuhë. Pasi të kenë siguruar çmimin më të mirë për fluturimin e tyre, pasagjerët mund të eksplorojnë një ofertë të madhe biletash atraksionesh dhe muzeumesh, turne turistike, leje sportive, ngjarje të drejtpërdrejta, muzikë live dhe shfaqje teatrale vetëm një klikim larg. Të gjitha biletat janë të disponueshme në faqen dhe aplikacionin zyrtar të Wizz Air, përmes një procesi të lehtë dhe të qetë rezervimi.

 Disa nga ngjarjet më të njohura nëpër destinacionet e Wizz Air përfshijnë:

James Goodwin, Shefi i të Ardhurave në Wizz Air tha: “Ne jemi të kënaqur të vazhdojmë të zgjerojmë gamën tonë të shërbimeve me – WIZZ Experiences. Nëpërmjet këtij shërbimi të ri, klientët do të kenë akses në mbi 10 milionë bileta atraksioni në një vend, me një eksperiencë të lehtë dhe pa probleme rezervimi. Falë një game të gjerë produktesh ndihmëse dhe shërbimesh partnere, pasagjerët tanë tani mund të ndërtojnë të gjithë udhëtimin me Wizz Air, nga fluturimi deri te blerjet e lehta në bord, transfertat, akomodimi dhe aktivitetet. Ne do të vazhdojmë të përmirësojmë ofertën tonë për ta bërë Wizz Air furnizuesin më të mirë për nevojat e çdo udhëtari.”

Mark McLaughlin, CEO i Coras, komentoi: “Ne jemi të kënaqur që jemi partnerë me Wizz Air në mënyrë që klientët e tyre të mund të blejnë bileta për ngjarjet dhe aktivitetet më të mira. Ndeshje futbolli të Premier League, koncerte live dhe atraksionet ikonike janë një shtytës kryesor i udhëtimit dhe çfarë bën klienti kur është në destinacion.”

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #35 - Qershor 2024

Ja si sipërmarrës të guximshëm përmes inovacionit ndikojnë industri të tëra!

 

Ky numër i revistës mund të quhet numri i dedikuar sipërmarrësve, nismëtarëve dhe inovatorëve. Atyre të cilët me guxim, këmbëngulje dhe me risi nxisin transformimin e industrive me ndikim në jetët tona. Këto përvoja, sfida, ide të reja, aplikime dhe bashkëpunime të tyre, vijnë nëpërmjet Business Mag Albania, nr. 35. 

Për ty, që po e mban në dorë këtë revistë, kemi diçka të re! Tani mund të dëgjosh me zë artikujt që lexon tek BusinessMag. 

Në partneritet me Nullius in Verba, sjellim një mënyrë revolucionare për të konsumuar përmbajtjen. Falë teknologjisë së avancuar të AI, tani mund të dëgjoni me zë artikujt tuaj të preferuar në çdo kohë dhe vend, duke ju lejuar të informoheni ndërsa jeni në lëvizje. Ky bashkëpunim inovativ pasqyron përkushtimin tonë për të mbështetur sipërmarrjen dhe zhvillimin e modeleve të suksesshme, duke sjellë përvojë të re dhe vlerë të shtuar për ju si lexues. Skano kodet QR në çdo artikull dhe shijo nga kudo që të jesh një format të ri, mundësuar nga Inteligjenca Artificiale, aplikuar nga një …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0