Trajnimi "GameZone" për zhvillimin e lojërave mobile - Business Magazine Albania

Trajnimi “GameZone” për zhvillimin e lojërave mobile


Klubi i Inovatorëve, nga Epoka University po organizon një trajnim të quajtur “GameZone” për të gjithë studentët e interesuar në Zhvillimin e Lojërave për mobile në platformat Android dhe iOS.

Pjesëmarrësit do të trajnohen nga një ekip i specializuar në këtë fushë për 5 javë çdo të Shtunë, duke filluar nga 29 Prilli.

Pjesëmarrësit do të krijojnë ekipet e tyre prej 3-5 anëtarësh. Në fund të trajnimit ata do të dalin me lojën e tyre të krijuar, gati për t’u lançuar!

Ekipet do të konkurrojnë me njëri-tjetrin për lojën më të mirë dhe gjithashtu për shpërblime të tjera të veçanta, të cilat do të përzgjidhen nga një juri e veçantë dhe profesionale.

Të gjitha lojrat do të hidhen në Google Play, të shkarkueshme nga të gjithë.

Regjistrohu KËTU

Pagesa: 1000 lekë/ person

Afati për pagesën: 29 Prill 2017

 

Burimi: epoka.edu.al

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0