Trajnim: "Arti i të folurit në publik: Sfidat dhe Mundësitë!

Trajnim: “Arti i të folurit në publik: Sfidat dhe Mundësitë!


Në datën 21 Tetor në orën 17:30 në ambientet e hotel Rogner, Anila Bashllari do të zhvillojë trajnimin e saj me temë:  “Arti i të folurit në publik: Sfidat dhe Mundësitë!

Ky seminar synon rritjen tuaj personale dhe profesionale, ndaj mos mungoni. Komunikimi është një prej sfidave më të mëdha në shoqëri, në sipërmarrje. Të folurit në publik ndërkohë, është një hap i rëndësishëm që duhet ta sfidojnë sipërmarrës, administratorë, menaxherë, drejtues të burimeve njerëzore, e shume fusha të tjera.

Për regjistrime ju mund të klikoni tek  Anila Bashllari 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #33 - Nëntor 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0