Të mësojmë nga historitë e njerëzve të suksesshëm

Të mësojmë nga historitë e njerëzve të suksesshëm

Denis Gafuri

Emisioni “Suksesi është qëllimi yt” është emision inspirues, i cili ka për qëllim motivimin dhe frymëzimin e audiencës, për ata që kanë qëllime para vetes, por nuk gjejnë shembullin dhe modelin e duhur.

Emisioni njihet për:

  • Gjallërinë e bisedës;
  • Lirinë e të shprehurit; dhe
  • Spontanitetin.

Të arrish t’i motivosh njerëzit nënkupton të qenurit i përgjegjshëm dhe i saktë përgjatë transmetimit të fjalimeve dhe mesazheve. Të ftuarit e këtij emisioni janë njerëz SUPER TË SUKSESSHËM, të cilët vijnë nga fusha të ndryshme, të cilët e ndajnë me ne, historinë e syre të suksesit, rrugëtimin e tyre të zhvillimit personal dhe profesional, qëllimet, sfidat, vështirësitë e shumëçka tjetër.

Të suksesshëm anë e mbanë botës, që sjellin njohuri të reja për të gjithë ne.

Qëndro në hap me kohën dhe i/e motivuar, duke e bërë LIKE dhe SUBSCRIBE, në kanalin e youtube: DENIS GAFURI

Denis Gafuri Sales Training

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0