ujë Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Travel

Si të kujdesemi për shëndetin kur udhëtojmë për punë

Teknologji

Samsung përballet me padi për smartfonët që “i rezistojnë” ujit

Teknologji

Ja një aplikacion për testimin e cilësisë së ujit

Startup

“Agritech Israel 2018”, ja cilat janë startup-et më premtuese në bujqësi në botë

Lajme

2017: ekonomia rritet 3.84% sipas INSTAT

Strategy

10 këshilla si të shpenzoni më pak

Lajme

Furnizimi me ujë. Shtyhet një muaj afati për deklarim vullnetar

Lajme

4 sekrete për shishet e ujit që askush nuk dëshiron që ju t’i dini

Shkence

Kafeja Arabike që nuk ua ngjyros dhëmbët

Lajme

Sa kushton jetesa në Shqipëri dhe në rajon?

Evente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00