tru Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

A po jetojmë shëndetshëm?! Sëmundjet e gjakut dhe kanceri rrisin 4% numrin e vdekjeve në 2017

Lajme

Mërzi dhe shkëlqim – Mendoni se mund t’i lidhni këto dy fjalë bashkë ?

Startup

Startup-i i ri i Elon Musk dëshiron të bashkojë trurin e njeriut me kompjuterin

Teknologji

Ja çfarë duhet të bëni sipas shkencës që të mendoni si “të rinj”

Strategy

Për një ditë të mrekullueshme, bëni këto 5 gjëra kur zgjoheni!

Travel

Gjumi i parehatshëm gjatë udhëtimeve në dhomat e hotelit? Ja përse!

Media&PR

Doni fëmijë më të zgjuar dhe me aftësi sociale superiore? Shkenca thotë këtë

Strategy

Për të arritur atë që dëshiron, më parë ji i lumtur!

Strategy

Çfarë të bëni kur ju refuzojnë?

Strategy

10 këngët që Steve Jobs i përdorte për të “stërvitur” trurin

Evente

Le të ndërtojmë një rrjet nervor

Shtator 26, 2018
6:30 PM – 9:30 PM

Coworking Week 2018

Tetor 4, 2018
7 PM

AllWeb Albania 2018

Tetor 11, 2018
9 AM - 6 PM