të rinj Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Personazhe

Ja cilët janë të rinjtë shqiptarë që po i përkushtohen shkrimit të librave

Sipërmarrje

Think Big, emisioni për sipërmarrjen dhe tregun e punës 

Business Pulse

Studentët amerikanë do të trajnojnë nxënësit shqiptarë

Kosova

Businessmag edhe në Kosovë

Lajme

Hapet NEW YORKER, dyqani i veshjeve të modës për të rinj

Business Pulse

Hapet qendra më e re e inovacionit në Tiranë, ICTSlab përgatit të rinjtë për sfidat e shekullit

Karriera

A duhet të lexojmë më shumë?! 1 milion shqiptarë mbi 25 vjeç nuk lexuan asnjë libër në 2017

Lajme

Bashkia e Tiranës, drejt mbështetjes së dytë për idetë e biznesit

Business Pulse

Fuqizimi i grave, “Qendra Gratë në Shërbim Publik” bashkëpunon me Luarasin

Intervista

Fituesja e “The Steps for creating a successful business”, Megina Laçka: “Biokozmetika është e ardhmja”