Te famshëm Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrës të suksesshëm

Taylor Swift është këngëtarja më e paguar në botë në vitin 2019 me 185 milionë $

Strategy

6 gjërat që duhet të bëni çdo ditë për të qenë të suksesshëm

Slideshow

Këta artistë, autorë dhe liderë luftuan me dyshimin tek vetja, përpara se të bënin histori

Slideshow

Njerëzit e pasur që nuk do t’iu lënë trashëgimi fëmijëve të tyre

Marketing

Bëhuni një markë: 5 mënyra për të kthyer stilin e jetës tuaj në një biznes

Teknologji

E dini se kush janë 8 njerëzit e famshëm që nuk përdorin kompjuter, media sociale apo internet?

Sipërmarrje

Çfarë i bën të suksesshëm vëllezërit Halimi, të cilët njihen anembanë botës