te dhenat Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Vazhdon skandali i Facebook. Të dhënat tuaja janë ndarë me këto kompani të mëdha

Strategy

Punët që të falin më shumë kënaqësi

Teknologji

Tashmë mund të bëni telefonata falas me Google Home

Teknologji

Golf nuk është më vetura më e shitur në Europë

High-Tech

Tashmë dhe stetoskopi bëhet një mjet high tech

Business Pulse

Fotoja e profilit në Facebook tregon sa inteligjent je

Teknologji

Tani Facebook-un mund t’a përdorni për të aplikuar për punë

Lajme

Cilët janë vendet e punës më të paguara?

Teknologji

Google lançon “App Maker”

Strategy

Tre parime të fuqishme për sukses