Startupe Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Kosova tani është më e lidhur me tregjet globale të investimeve

Lajme

MPAY, zgjidhet finalist mes 336 kompanive ndërkombëtare në Elevator Lab

Thirrje per Aplikime

Raiffeisen Bank lançon akseleratorin Fintech “Elevator Lab”

Sipërmarrje

Trendi që po prek të gjitha kompanitë

Intervista

“Nëse nuk është e VËSHTIRË DHE SFIDUESE atëhere ndoshta ti nuk po kërkon maksimumin!”

Evente

Pastrojmë Durrësin

Gusht 26, 2018
9:30 AM

TEDxTirana 2018 – Lidhshmëria

Shtator 15, 2018
5:30 PM - 8 PM

AllWeb Albania 2018

Tetor 11, 2018
9 AM - 6 PM