sfida Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

5 teknika për të punuar me sukses me njerëz që janë të ndryshëm nga ju

Startup

Ja cilët janë fituesit e kompeticioneve StartUp të mbajtura këtë vit

Business Pulse

“Ekonomia Blu” dhe rasti i Shqipërisë

Zhvillim personal

Ish-studenti i Harvardit Shannon Lytle tregon për sfidat e tij si emigrant

Strategy

5 mënyra se si të sillemi me personat që nuk pëlqejmë

Lajme

’TechSpace’, shtëpia më e re e teknologjisë në Shqipëri, hap dyert për të rinjtë dhe projektet TIK

Strategy

E ardhmja e punës: Top 5 opinione nga ekspertët në Davos

Strategy

5 zakonet më sfiduese për sipërmarrësit e rinj

Business Pulse

Mark Zuckerberg poston në profilin e tij të Facebook sfidat personale për vitin 2019

Business Pulse

Tri sfida për sistemin bankar në Shqipëri sipas Guvernatorit të BSH Gent Sejko