problem Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Ja cila është strategjia e Musk për çdo punësim të ri (dhe jo nuk është diploma)

Business Pulse

E urreni punën tuaj, por nuk mund të jepni dorëheqjen? Ja çfarë duhet të bëni

Lajme

Edward Snowden: “Kompanitë si Amazon, Google dhe Facebook, kanë modele biznesi të barazvlefshme me abuzimin”

Strategy

8 arsye pse nuk jeni të lumtur në punë

Zhvillim Personal

Plakja nuk është një problem që duhet zgjidhur

Business Pulse

5 këshilla për të punuar mirë edhe kur jeni nën presion

Lajme

Bie çmimi i Bitcoin pas problemeve që pësoi Coinbase

Sipërmarrje

Si të filloni një biznes të vogël online?

Strategy

Çfarë duhet të bëni për t’u bërë të suksesshëm?

Teknologji

Iphone X nuk i përgjigjet dot thirrjeve në telefon