plan Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

5 këshilla suksesi nga multimilioneri Manny Khoshbin

Strategy

Thënie frymëzuese nga i famshmi Will Smith

Thirrje per Aplikime

Shpallet konkursi kombëtar “IDE TË GJELBËRTA 2017”

Startup

5 hapat që duhet të ndiqni që startup-i juaj të jetë i suksesshëm

Teknologji

Snapchat tani po shet online syzet e saj

Strategy

E vetmja gjë që kanë të përbashkët milionerët

Sipërmarrje

Si të ndryshoni dhe zhvilloni më tej biznesin tuaj?

Teknologji

Youtube sfidon Facebook duke bërë të mundur dërgimin e mesazheve

Sipërmarrje

Suksesi mund të vijë në çdo moshë. Ja shembujt…

Sipërmarrje

Njihuni me vajzën 11-vjeçare e cila sapo ka filluar biznesin e saj 11 milionë $

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00