përmbajtje Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Mark Zuckerberg: “Interneti ka nevojë për rregulla të reja. Le të fillojmë me këto 4 çështje.”

Sipërmarrje

Si të filloni një biznes të vogël online?

Strategy

5 mënyra se si kompanitë mund të përshtaten ndaj ndryshimeve të reja në Facebook

Teknologji

Basti i Apple mbi përmbajtjen origjinale, po fitohet në mënyrë unike

Lajme

Rrëzohet “net neutrality”. Çfarë do të ndodhë me internetin?

Marketing

Sekreti më i rëndësishëm për të patur sukses në online marketing

Lajme

Ja cili është gabimi që bëni kur blini online

Strategy

Pse Google po krijon një bllokues reklamash ndërkohë që është kompania më e madhe e reklamave në internet?

Lajme

Facebook gjurmon edhe hollësitë më të frikshme për jetën tuaj. Ja se si t’i gjeni ato

Teknologji

Aplikacioni shqiptar “Tapnapp” që po konkurron me Facebook, Instagram dhe Snapchat