pasion Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Thirrje per Aplikime

Komuniteti Virtual XOR mbledh më 1 Shkurt të pasionuarit e sigurisë në Sfidën Kibernetike #XORCTF7E4

Sipërmarrje

Stela Toska artistja nga Shkodra që zhvillon kurse kreative

Intervista

Infermierja e apasionuar pas letërsisë, sjell vëllimin me poezi “Fjalët e librit”

Personazhe

Meriton Klobuchishta rrëmben çmimin “The Best Barber Shop 2019” në New York

Strategy

Si të arrini përsosmërinë në punë

Strategy

Si të ktheni pasionin në profesion

Personazhe

Anxhela Ferro, shqiptarja që do të dizenjojë mjetet e transportit në Francë

Karriera

Urreni punën tuaj? Bëjini vetes këto 7 pyetje, për të gjetur një punë me më shumë para dhe më shumë lumturi

Personazhe

Sara Karaj: Bizneset shqiptare kanë nevojë për influencer

Startup

Njihuni me Rezart Hoxhën, djalin e talentuar që gjeneron të ardhura vetëm prej pasionit të tij