montim Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Intervista

Artan Sina: “Tek puna dhe mendësia e duhur do t’i gjeni të gjitha”

Teknologji

Si po e përdorin brandet realitetin e shtuar (AR)?

Personazhe

Historia e Henry Ford

Slideshow

Shtëpia e vogël që mund të ndërtohet në më pak se 24 orë