monedha Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Tregu i kriptomonedhave vazhdon të ruajë shkëlqimin, Bitcoin drejt 6,400 dollarëve

Lajme

Milionerët shqiptarë: 10 depozituesit më të mëdhenj zotërojnë 500 mln euro kursime në banka

Sipërmarrje

Muzikanti Akon po krijon një qytet futuristik, ku e gjithë ekonomia do të mbështetet në kriptomonedhën e tij AKoin

Lajme

BSH: Ekonomia po forcohet, vlerësimi i lekut e tregon këtë

Teknologji

Galaxy S9 dhe S9 Plus vijnë me funksionalitete që bëjnë matjen e tensionit të gjakut dhe nivelit të stresit

Lajme

BSH hedh në qarkullim 20 lekë. Ajo do të jetë krahas 20 leke

Slideshow

Ndërtuar për mënyrën se si komunikojmë sot: Samsung Galaxy S9 dhe S9+

Lajme

Guvernatori flet për deeuroizimin: Nuk i kemi shpallur luftë

Lajme

BSH hedh në treg tre monedha për përvjetorin e vdekjes së Skënderbeut

Trajnime

Trajnim: Menaxhimi i Shitjeve

Evente

Pastrojmë Durrësin

Gusht 26, 2018
9:30 AM

TEDxTirana 2018 – Lidhshmëria

Shtator 15, 2018
5:30 PM - 8 PM

AllWeb Albania 2018

Tetor 11, 2018
9 AM - 6 PM