mjekësi Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Startup

Ekipi nga Kosova triumfon në garën në Gjermani “Smart Data in Health”

Business Pulse

Hiljana Biba, shembull për bashkëmoshatarët e saj

Business Pulse

9 gjëra për të cilat po shpenzoni shumë para

Business Pulse

Joshua Beckford, gjeniu 12-vjeçar që shpreson të ndryshojë botën

Personazhe

Fizioterapisti shqiptar që hyri në histori, është i pari nga Ballkani

Lajme

Ja ndryshime në paga, taksa e tarifa që nisin nga muaji i ardhshëm

Internet

Aplikacionet më të mira për mjekët dhe studentët e mjekësisë

Teknologji

Mdefend, teknologjia që mbron pajisjet mjekësore nga sulmet informatike

Intervista

SyncLab, startup-i i vetëm shqiptar i fokusuar në fushën e realitetit virtual

Teknologji

Si po ndikon teknologjia në vendet në zhvillim?

Evente

Rikthehet TË RINJTË FLASIN!

Korrik 31, 2019
2 PM – 5 PM