luks Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Jashtë mode?!

Sipërmarrje

31 KËSHILLA PËR SIPËRMARRËSIT E RINJ

Teknologji

Smartfonët dhe të rinjtë: Çfarë do sakrifikonin të rinjtë vetëm që të mos hiqnin dorë nga telefonët e tyre

Strategy

5 gjërat për të cilat edhe njerëzit e pasur diskutojnë çmimin

Teknologji

Rolls Royce mbledh në një event unik disa prej klientëve më të besuar

Intervista

E ardhmja e ikonës Rolls Royce është 100% elektrike!

Strategy

6 pyetje që duhet t’i bëni vetes para se të nisni karrierën tuaj

Lajme

Shqipëria, një nga destinacionet më të preferuara nga polakët

Teknologji

A doni të mos jeni të lidhur me celularin tuaj 24/7? Provoni “Punkt”

Lajme

Si Millennials do të ndryshojnë botën e luksit?