kompani botërore Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Personazhe

Serena Leka, shqiptarja që triumfoi në Samitin Botëror të Inovacionit në Kinë

Personazhe

Ja cilët janë shqiptarët që studiuan në Shqipëri dhe Kosovë dhe po korrin sukses nëpër botë

Personazhe

U diplomuan në Tiranë, suksesin e korrën jashtë

Evente

Zgjidhje, Vetëm me një klik!

Dhjetor 11, 2019
6 PM – 8 PM

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00