iPhone Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Si u prit eventi i Apple?

Teknologji

Të gjithë pas Samsung. Të pakët ata që tentojnë ndryshimin

Lajme

Turqia bojkoton iPhone. Erdogan: “Do të mbrojmë pavarësinë e ekonomisë sonë”

Teknologji

Ja sa metale nevojiten për të ndërtuar telefonin tuaj

Business Pulse

Keni një iPhone? Studimi i ri thotë se ndoshta jeni i pasur.

Mobile

Bëhuni gati! Apple do të prodhojë iPhone të rinj me ngjyra

Teknologji

Apple vazhdon të kopjojë Android

Strategy

Fuqia e numrit 3!

Teknologji

OnePlus 6 pritet të jetë një kërcënues i denjë i rivalëve të tij!

Lajme

Kujdes! iPhone mund të bllokohet për 48 vjet, nëse vendosni gabim kodin

Evente

Trajnim nga BERZH – Si të menaxhoni një kompani konsulence?

Tetor 29, 2018
- 30 Tetor, 2018 dhe 20-21 Nëntor 2018, ora 9:00 AM - 5:30 PM

Panairi i 21 i Librit “Tirana 2018”

Nëntor 14, 2018
– 18 Nëntor ora 08:00 - 21:00