Interviste Archives » Page 2 of 9 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

Kylie Jenner bëhet miliarderja më e re në botë

Shqiptarë Sipërmarrës në botë

Shqiptari Gëzim Gashi me pasion dhe punë hap një shkollë arti në Amerikë

Intervista

Blerta Doçi, mësuesja që ka ngritur disa biznese

Trajnime

Trajnim: “Menaxhimi i Burimeve Njerëzore”

Trajnime

Trajnim: “Si të kemi sukses në intervistat e punës?”

Intervista

Intervistë me Priscilla Chan: Historia e saj e filantropisë

Business Pulse

Kur fëmijët janë përgjegjës të burimeve njerëzore

Intervista

Elton Saliaj: “NeoCharger tashmë ndodhet në tavolinat e çdo shqiptari”

Teknologji

Zhvillohet teknologjia e karikimit të makinave elektrike në vetëm 10 minuta

Sipërmarrje

Tashmë biletat e koncerteve i blini lehtësisht me EasyPay