imazh Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

Si të negocioni me një narcist?

Strategy

7 metoda të thjeshta sesi të silleni me një person narcist

Sipërmarrje

Çfarë duhet të dini kur krijoni logon e kompanisë suaj?

Sipërmarrje

Pse duhet të presësh moshën 40 vjeçare që të bëhesh sipërmarrës? Ja çfarë thotë ky studim

Teknologji

Jetoni momentin me smartphone më të ri, Galaxy A9

Strategy

Çfarë duhet të bëni për t’u bërë të suksesshëm?

Marketing

Pse duhet të ndryshojmë kursin e të bërit marketing?!

Marketing

Mjeshtëria e shitjes (16): Pikat kryesore gjatë komunikimit me klientin

Marketing

Pse ngjyra e kuqe dhe e gjelbër janë ngjyrat e Krishtlindjeve?

Media&PR

Samsung prezanton Galaxy A8(2018) me kamera të përparme të dyfishtë, ekran Infiniti dhe funksione të tjera të shtuara