Galaxy A Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Samsung zbulon serinë e re të Galaxy A

Teknologji

Prezantimi në Shqipëri i serisë së re të Samsung Galaxy A

Lajme

Samsung prezanton Galaxy A elegant, praktik dhe të fuqishëm