Familje Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

A mund të keni familje dhe karrierë të shëndetshme njëkohësisht?

Marketing

Magjia e Krishtlindjeve shfaqet në reklamat e markave botërore

Business Pulse

Hidheni kompjuterin. 99% e shqiptarëvë përdorin smartphonë për të hyrë në internet

Këshilla suksesi

5 gjëra që vlejnë më shumë se paratë

Startup

Njihuni me Rezart Hoxhën, djalin e talentuar që gjeneron të ardhura vetëm prej pasionit të tij

Business Pulse

5 këshilla për punën dhe karrierën nga novelistja e mirënjohur Toni Morrison

Business Pulse

Harmonia ‘Unë-Familje-Punë’, një perspektivë e re për gratë

Business Pulse

Bill Gates e mat suksesin me tre pyetje

Strategy

5 faktorë kyç për të udhëhequr me sukses një biznes familjar

Strategy

Këshilla për të mos marrë me vete punën në shtëpi