Evrope Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Kia, brendi më i besueshëm i veturave në Gjermani

Lajme

Trendi global i dixhitalizimit të bizneseve prek Kosovën dhe rajonin

Auto

Brenda një dekade, makinat elektrike do të kushtojnë më pak se makinat me benzinë

Teknologji

Një darkë në QIELL

Slideshow

10 universitetet më të mira në Europë

Thirrje per Aplikime

Edicioni i katërt i çmimeve të BE-së për gratë inovatore

Teknologji

Galaxy Wide, telefoni më i lirë nga Samsung

Teknologji

Evropa, kontinenti ku shpejtësia mobile e internetit është më e larta në botë

Lajme

Galaxy S7 do të prezantohet më 21 Shkurt

Evente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00