Emmy Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Top 8 artikujt më të lexuar të BusinessMag gjatë 2019

Personazhe

Artes Ferruni, shqiptarja e parë që fiton një çmim ndërkombëtar Emmy

Business Pulse

Diversiteti në vëmendje të Oscars 2019. Një leksion për sipërmarrjet dhe institucionet