Edukim Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Top 8 artikujt më të lexuar të BusinessMag gjatë 2019

Teknologji

Pse njerëzit frikësohen nga kriptomonedhat dhe si mund të zgjidhet kjo?

Strategy

Pse duhet të investoni në veten tuaj?

Business Pulse

Mesazhet e fundit që la Steve Jobs para se të ndërronte jetë

Zhvillim Personal

Duaje veten, Mesazhi i BM për fëmijët e klasës së parë, prindërit e mësuesit e tyre

Business Pulse

7 podcaste për biznesin dhe kreativitetin që duhet t’i dëgjoni me patjetër

Lajme

Top 10 vendet në Indeksin Global të Inovacionit, mes tyre dhe Izraeli

Lajme

Shqipëria, e fundit në Europë për inovacion

Lajme

Patenta, shkurtohet numri i pyetjeve për testin teorik

Zhvillim personal

Bëhu ambasador i rinisë