Blue Origin Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Richard Branson bën një hap me kompaninë e tij hapësinore që askush tjetër nuk e ka bërë

Lajme

Edhe pas divorcit Jeff Bezos mbetet njeriu më i pasur në botë

Strategy

Pse plani i Elon Musk për kolonizimin e Planetit Mars mund të dështojë?

Lajme

Jeff Bezos i bashkohet Instagram-it për të lançuar fabrikën e tij të raketave

Lajme

Të ardhurat e Jeff Bezos pritet të kalojnë edhe pasurinë e Bill Gates

Personazhe

Njihuni me Sabrina Pasterski, 23 vjeçarja “Ajnshtajn”

Teknologji

Elon Musk dhe SpaceX po çojnë njerëz në Hënë