Artan Dulaku Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Intervista

Rikthehet “Skënderbeu”, loja e parë shqiptare

Media&PR

“Share Albania” dhe “Albanian ICT Academy” shpallen idetë fituese të “Do you have an idea?”

Lajme

SOT FINALJA E MADHE E “DO YOU HAVE AN IDEA”, NJË MBRËMJE E MBUSHUR PLOT EMOCIONE

Media&PR

“Blancheur”, “Albanian ICT Academy” dhe “Epoka e Skënderbeut” kalojnë në finalen e madhe të “Do you have an idea?”

Media&PR

“Ferma Amalthia” dhe “Albanian Adventure Resort” bëhen pjesë e finales së madhe të “Do you have an idea?”

Media&PR

“Creativity zone” dhe “Share Albania”, idetë e para finaliste të “Do you have an idea?”

Lajme

E dini se kush janë 10 njerëzit më të pasur në Shqipëri?

Evente