aksione Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

OTE konfirmon shitjen e ‘Telekom Albania’ tek Spas Roussev dhe Elvin Guri për 50 milionë euro

Lajme

A do të jetë Jeff Bezos njeriu më i pasur në botë edhe pas divorcit?

Teknologji

iPhone i Apple ka humbur magjinë e tij

Teknologji

Startup-i izraelit Chatway krijon WhatsApp e menaxhimit të projekteve

Lajme

Facebook përsëri probleme, vidhen të dhënat e 30 milionë përdoruesve

Lajme

Amazon bëhet kompania e dytë në SHBA që i bashkohet klubit të 1 trilionë dollarëve

Strategy

3 tipet e njerëzve që bëhen të pasur

Lajme

Elon Musk: “Tesla duhet të bëhet kompani private”

Strategy

Si e mat Tim Cook suksesin e Apple?

Lajme

Nuk është Apple, ja cila kompani ka bërë trilionin e parë

Evente

Panairi i Sipërmarrjeve me Impakt Social

Janar 22, 2019
ora 10:00 – 15:00