8K Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Samsung, Spin Digital dhe SES transmetojnë për herë të parë përmbajtje 8K nëpërmjet satelitit

Teknologji

A duhet të blini një televizor të ri në vitin 2019? Nis era e rezolucionit 8K