Samsung Galaxy S20 FE: Veçoritë e preferuara të fansave me një çmim të arritshëm

Samsung Galaxy S20 FE: Veçoritë e preferuara të fansave me një çmim të arritshëm

Samsung Galaxy

Kamera e trefishtë e gradës profesionale, ngjyra të reja të gjalla dhe inovacione premium të kuruara, duke filluar nga ALL 79,999.

Samsung Electronics zbuloi sot Galaxy S20 Fan Edition (FE), anëtarin më të ri të serisë Galaxy S20. Galaxy S20 FE është një smartphone premium që përfshin risitë që adhuruesit e Galaxy na thanë se duan më shumë, të vëna në dispozicion me një çmim të arritshëm, duke filluar nga ALL 79,999. COVID-19 trazoi botën që njihnim dhe teknologjia tani po luan një rol edhe më të rëndësishëm në jetën tonë.

Kjo është arsyeja pse ne krijuam Galaxy S20 FE për të ofruar përvoja flagship për të arritur edhe më shumë konsumatorë. Samsung mori karakteristikat e zgjedhura të serisë Galaxy S20, të tilla si ekrani që ofron navigim super të lëmuar, një kamerë me fuqi AI, një procesor të përparuar, lidhje shumë të shpejtë, bateri gjithë ditën, hapësirë ​​për ruajtje, me një dizajn premium, në mënyrë që të krijojë Galaxy S20 FE të ri.

“Ne flasim vazhdimisht me klientët tanë dhe vlerësojmë reagimet e tyre. Gjithashtu, ne dëgjuam se çfarë ata pëlqyen më shumë në lidhje me serinë Galaxy S20, cilat tipare ata përdorën më shpesh dhe çfarë ata do të donin të shihnin në smartphone-in e ri. Galaxy S20 FE u krijua si një anëtar i ri i familjes Galaxy S20 dhe përfaqëson një mënyrë të re për t’i prezantuar inovacione të rëndësishme edhe më shumë njerëzve, në mënyrë që t’i japim atyre gjithçka që duan me më të mirën e Galaxy “, tha Dr. TM Roh, President dhe Shef i Biznesit të Komunikimeve Mobile për Samsung Electronics.

Shprehni veten tuaj më të mirë

Këto ditë, të bësh foto ose video dhe t’i ndash ato është mënyra më e mirë për tu shprehur. Kjo është arsyeja pse Galaxy S20 FE sjell një aparat fotografik të gradës profesionale së bashku me kameran selfie 32MP duke përfshirë teknologjinë tetra-binning që ju lejon të kapni menjëherë një foto të denjë.

Me sensorët e mëdhenj të imazhit në Galaxy S20 FE, duke përfshirë përpunimin multi-frame, mund të bëni foto më të pasura, më të gjalla – madje edhe në dritë të ulët. Përpunimi multi-frame në modalitetin e natës me integrimin e kornizës AI stabilizon lëvizjen në kamera teksa regjistroni, që të mund të përqendroheni tek argëtimi.

Dhe ndërsa nuk mund të jeni gjithmonë fizikisht afër veprimit, Space Zoom 30X i fuqishëm i Galaxy S20 FE ju lejon të afroheni mjaftueshëm për të shkrepur fotografi. Editimi dhe ndarja e fotove dhe videove është e rëndësishme për fansat e Galaxy, kështu që Galaxy S20 FE e bën të lehtë krijimin dhe kurimin e fotove dhe videove mahnitëse në kohë reale si një profesionist.

Për të pasqyruar stilin tuaj personal, Galaxy S20 FE vjen në një përzgjedhje prej gjashtë ngjyrash të gjalla që i përshtaten çdo qëndrimi, pamjeje dhe personaliteti me elemente dizajni të tërhequra nga familja elegante Galaxy S20. Ngjyrat përfshijnë të Kuqe pastel, Portokalli Paster, të Purpurt pastel, Mente pastel, Blu marinë pastel dhe të Bardhë pastel. Ai gjithashtu përmban një efekt premium me teksturë të mjegulluar që minimizon gjurmët e gishtave dhe njollat.

Bëni atë që doni

Kur telefoni juaj është në qendër të jetës tuaj, gjithçka, nga dizajni te performanca, duhet të jetë një përvojë e shkëlqyer. Samsung pajisi Galaxy S20 FE me një procesor të përparuar për të mundësuar një përvojë të përsosur. Galaxy S20 FE është pajisja perfekte për navigim të lëmuar ose shikimin e një videoje, falë ekranit të saj 6.5-inç Infinity-O Super AMOLED me një shpejtësi freskimi super të lëmuar 120Hz.

Galaxy S20 FE menjëherë lidhet me ekosistemin e produkteve Galaxy, si Galaxy Buds Live dhe Galaxy Fit2.

Gjithçka që dëshironi, pa shqetësime

Samsung pajisi Galaxy S20 FE me një bateri të aftë të zgjasë gjatë gjithë ditës. Bateria e fuqishme e Galaxy S20 FE 4,500mAH, performanca e fuqishme e AP dhe karikimi Super Fast ju siguron që të mund të vazhdoni të bëni atë që doni, pa u shqetësuar për jetën e baterisë.

Dhe meqenëse jeta mund të jetë e paparashikueshme, Galaxy S20 FE është rezistent ndaj ujit dhe pluhurit, vlerësuar me IP68. Më mirë akoma, kur ndodhin aksidente, mund të jeni të qetë duke e ditur që Samsung Care+ kujdeset për ju; nëse keni një ekran të plasaritur, keni dëmtime të ujit ose një bateri që ka nevojë të zëvendësohet.

Teknologjia është gjithnjë në zhvillim, kështu që përdoruesit e Galaxy marrin tre gjenerata të azhurnimeve të sistemit operativ Android (OS) që mbajnë Galaxy S20 FE të azhurnuar me mbrojtjen e sigurisë më të fundit dhe tiparet që ofron Samsung.

DISPONUESHMËRIA

Duke filluar nga 2 tetori 2020, Galaxy S20 FE do të jetë i disponueshëm gjerësisht përmes Samsung.com, operatorëve dhe shitësve me pakicë në internet. Porositë paraprake për Galaxy S20 FE fillojnë në Samsung.com 23 Shtator 2020. Çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë për S20FE LTE 128GB është ALL 79,999. Për më shumë detaje vizitoni faqen https://www.samsung.com/al/offer/preorder-galaxy-s20fe/

SAMSUNG CARE+

Përjetoni paqen e plotë të mendjes dhe përfitoni sa më shumë nga Galaxy S20 FE i ri me Samsung Care+. Shijoni një sesion personal të konfigurimit me një Samsung Care+ Pro, mbështetje të dedikuar 24/7 përmes telefonit ose chatit, riparim me ulje të ekranit, një garanci dhe mbulim të zgjatur për dëmtime aksidentale. Shtoni Samsung Care+ në arkë në Samsung.com.

Për më shumë informacion, vizitoni http://samsungmobilepress.comhttp://news.samsung.com ose www.samsung.com/galaxy.

Rreth Samsung Electronics

Samsung frymëzon botën dhe modelon të ardhmen me idetë dhe teknologjitë e tij transformuese. Kompania po ridimensionon botën e televizorëve, smartfonëve, aksesorëve, tabletave, aparateve dixhitale, sistemeve të rrjetëzimit dhe memorieve, sistemeve LSI, zgjidhjeve teknologjike dhe LED. Për të rejat më të fundit, ju lutemi vizitoni faqen e risive më të fundit të Samsung në adresën http://news.samsung.com

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #25 - Mars 2021

Kjo periudhë përkon me një vit të plotë në kushte pandemie në vendin tonë, në Europë dhe në mbarë botën. Në një vit ndodhën shumë zhvillime, të paparashkuara ndonjëherë më parë nga ne, duke hedhur poshtë shumë plane apo projekte tonat për rritjen. Por, në këtë kohë sipërmarrje të ndryshme u vunë në lëvizje për të gjetur zgjidhje të reja e për të siguruar mbijetesën.

Në këtë numër të revistës, vijnë zhvillimet përmes gjurmëve që kanë lënë tek industri, sipërmarrje apo individë sipërmarrës.

Pano Soko, ekonomist i njohur flet për efektet e paketave ekonomike të mbështetjes dhe nevojën për paketa ndihme në industritë e prekura.

Rubrika 3X3 i kushtohet industrisë së verërave. Nga intervistat tona me 3 prodhues rezulton se

verërat shqiptare janë të “paralizuara” nga pandemia.

Verërat janë në një trend me turizmin. Brunila Liçaj, profesore dhe eksperte në fushën e turizmit është optimiste për të ardhmen e kësaj fushe.

Në rubrikën e brandeve kemi sjellë, fabrikën e qumështit dhe prodhimeve të bulmetit “Lufra”, ndërsa një brand që po rimëkëmbet nga Kosova është prodhuesi i këpucëve artizanale “Perolli”. Të dy këto brande janë model frymëzimi për njerëzit e punës!

Një pjesë e rëndësishme e revistës i dedikohet konkursit dhe fituesve të Businessmag në …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0