Si te permiresojme shendetin emocional

L700.00

“Të jetosh është gjëja më e rrallë në botë. Shumë njerëz thjesht ekzistojnë” – kështu thotë Oscar Wilde dhe këtë sfidë rrok libri i cili trajton në mënyrë shterruese kuptimet e fjalës Lumturi dhe shtigjet sesi ta arrijmë atë

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Si te permiresojme shendetin emocional”

Your email address will not be published.