Shkolla e rruges

L1,200.00

“Një rrëfim i fuqishëm për dashurinë dhe dhunën, për forcën që mbart lidhja e gjakut dhe fuqia e imagjinatës. “Shkolla e rrugës” është një autobiografi e denjë për t’u renditur në krah të klasikëve

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Shkolla e rruges”

Your email address will not be published.