Shitesi i kepuceve

L1,500.00 L1,350.00

Një sagë e mrekullueshme e inovacionit, mbijetesës, dhe triumfit e themeluesit të kompanisë Nike. Udhëtim i një heroi të jashtëzakonshëm, një rrëfim epik për besimin, vendosmërinë e pashembullt, ekselencën, dështimin, triumfin, mençurinë e fituar me mund dhe dashurinë.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Shitesi i kepuceve”

Your email address will not be published.