Nje vit drejt pasurimit

L700.00 L630.00

Zgjohu dhe tako anën tënde pozitive. Përse disa kanë sukses dhe të tjerët dështojnë. Disiplinoje veten për të arritur sukses. Merr punën që do. Lëri të tjerët të të ndihmojnë të arrish sukses. Mposhte frikën për të arritur synimin tënd. Merr ngritje në detyrë. Jeto jetën tënde.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Nje vit drejt pasurimit”

Your email address will not be published.