Meshkujt vijne nga marsi, femrat nga Aferdita

L1,100.00

Udhërrëfyesi klasik që ju ndihmon për ta kuptuar partnerin. Ky libër brilant ka qenë për shumë vjet në qendër të një suksesi të jashtëzakonshëm mbarëbotëror. Ky libër, bestseller numër një në Amerikë, me 4 milionë kopje të shitura, është botuar në 34 vende të botës dhe është bërë bestseller kudo ku është lexuar.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Meshkujt vijne nga marsi, femrat nga Aferdita”

Your email address will not be published.