Celesi i talentit

L1,100.00

Vatrat e talentit janë zakonisht vende të mistershme, dhe gjëja më e mistershme është se talenti aty harliset krejt papritmas. Libri ”Çelësi i Talentit’ zbulon misteret e ekzistencës së talentit, aty ku ai gjendet. Madhështia nuk ështëe lindur, – ajo rritet..

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Celesi i talentit”

Your email address will not be published.