20 e ca 20 e gjithcka

L900.00 L810.00

Po vuan nga zhdehja prej pritshmërive? A të mundon mendimi se mos nuk ke bërë sa duhet? Apo ke bërë gjithçka që mundesh dhe nuk e di se ç’vjen pas kësaj? Nëse ndonjëherë e ke pyetur veten se përse nuk po iu gëzohesh “viteve më të mira të jetës” dhe përse ende je e çoroditur për zgjedhjet që ke bërë apo duhet të bësh, ky libër është për ty.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “20 e ca 20 e gjithcka”

Your email address will not be published.