Formular aplikimi për Silicon Valley Open Doors - Business Magazine Albania

Formular aplikimi për Silicon Valley Open Doors


 

Formular aplikimi  SVOD 2017 

SVOD ose Silicon Valley Open Doors është një konferencë drejtuese e investimeve në teknologji që sjell një mix elektik të 2000 njerëzve më krijues, progresiv dhe perceptues në botën e sipërmarrjes dhe investimeve në zemrën e zhvillimit: në Silicon Valley!

Ne po ftojmë startup-e bërthamë dhe startup-e në nivelin e serisë A të prezantojnë idetë e tyre dhe shembujt e biznesit për një grup të shquar të sipërmarrësve kapitalist, drejtues të industrive dhe ekspertë në Silicon Valley.

Plotëso formularin e aplikimit këtu.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0