Teknologji

Elon Musk tani dëshiron ta bombardojë Marsin

Teknologji

Instagram, me ndryshime të reja. Priten përditësime me opsionin e Boomerang

Lajme

8 punët që robotët nuk do të mund t’i bëjnë kurrë

Lajme

Hyn në fuqi ligji antiduhan. Masa të rrepta për shitësit dhe pronarët e lokaleve

Lajme

Një adoleshente u bë e famshme kur postoi në Twitter nga frigoriferi pasi nëna e saj ia mori telefonin

Lajme

Studim: Përdorimi i mediave sociale mund të dëmtojë shëndetin mendor të adoleshentëve

Lajme

“Më shumë nga ajo që ju pëlqen”, Netflix shpjegon pse po rrit çmimet në platformë

Lajme

Konfindustria: Euro po shënon nivelin më të ulët historik në këto 12 vite

Lajme

Nga 15 Gushti marrja e patentës do të vonojë vetëm 30 minuta